Ben Muhammed.11 yaşındaydım.

Bir Apaçi helikopterinden atılan roketle öldürüldüm.

NE YAPABİLİRSİNİZ?  1. DİLEKÇE GÖNDERİN: Web sitemizdeki dilekçeyi indirdikten sonra gerekli bilgileri doldurarak TBMM Dilekçe Komisyonu’na gönderebilirsiniz. | Detaylı Bilgi için »»
  2. DİLEKÇEYİ BAŞKALARINA DOLDURTUN: Sitemizdeki dilekçeyi web sitemize bakmayacak veya haberi olmayacak tanıdıklarınıza da doldurtabilir, onlar adına TBMM Dilekçe Komisyonu'na gönderebilirsiniz.
  3. KENDİ VİDEONUZU ÇEKİN: Kampanyaya destek olmak için bu topraklarda neden İsrail askeri istemediğinizi belirten bir video çekip mail yoluyla ( Wetransfer.com yoluyla veya herhangi bir dosya paylaşım aracılığıyla da gönderilebilir, Youtube ve benzeri platformlara yüklenerek doğrudan da yayınlanıp linki paylaşılabilir ) tarafımıza gönderebilirsiniz.
  4. BAŞKALARININ VİDEOSUNU ÇEKİN: Kampanyayı destekleyeceğini düşündüğünüz ve kampanyanın geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilecek kişilerin videosunu çekip tarafımıza yukarıda belirttiğimiz yollardan herhangi birisini kullanarak iletebilirsiniz.
  5. TASARIMLARIMIZI KULLANIN: Web sitemizin tasarımlar bölümünden zamanla çoğaltacağımız afiş, pankart, broşür, sticker ve caps ve benzeri materyalleri indirerek kampanyanın amacına uygun bir şekilde kullanabilirsiniz.
  6. TASARIMLARIMIZI SOSYAL MEDYADA YAYIN: Facebook, Twitter gibi sosyal medyada profillerinizde tasarımlarımızı profil resmi veya kapak resmi olarak kullanabilirsiniz.
  7. SOSYAL MEDYADA DESTEK OLUN: Sosyal medya hesaplarınızdan mention, retweet ve paylaşım butonlarını sıkça kullanarak tarafımızca paylaşılan içeriklerin daha çok insana ulaşmasına vesile olabilirsiniz. Bir hayra vesile olan bir hayrı işlemiş gibidir. Yahut iyiliğe vesile olmakla iyiliği doğrudan yapmak arasında büyük bir fark bulunmadığını söyleyebiliriz.
  8. FİKİRLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN: Ayrıca, kampanyaya destek olmak için bizim aklımıza gelmeyen bir şeyler aklınıza geliyor olabilir. Bu fikirleri de iletişim adresimizi kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.